Kovovýroba - výroba a služby

kovovyroba002

Naše produkty sú využívané v stavebníctve, potravinárstve (nerezové siete) a v obchodných zariadeniach. Spoločnosť UPK s.r.o sa venuje aj zákazkovej kovovýrobe. Pri výrobe využívame technológie, ktorá zabezpečuje presnú výrobu.

 

Naše služby:

Rezanie laserom

Počítačom riadené laserové stroje sa vyznačujú presnosťou a čistotou rezu. Delenie materiálu vykonávame laserovým strojom TRIUMPH 3030. Laser zvládne rôzne úlohy, ktoré siahajú s presnosťou na mikrometre. Rezanie ponúkame aj na zákazku.

 

CNC ohýbanie plechu

Pri ohýbaní plechu využívame CNC zariadenia, ktoré disponujú presnou techniku. Prednosťou týchto zariadení je vysoká presnosť dorazu pri meraní aj pri tenkých plechoch. Ohýbanie vykonávame na zákazku. Ohýbame  plechy rôznych tvarov a hrúbok do veľkosti až do 3 metrov.

 

Zváranie

Pri našej výrobe využívame niekoľko metód zvárania - odporové zváranie a metódou TIG, MIG.

 

Ohýbanie rúr a profilov

Profily a trubky vám ohneme do požadovaných tvarov.

 

CNC sústruženie a CNC frézovanie

Ponúkame služby trieskového obrábania ako sústruženie a frézovanie. Na sústruženie používame CNC horizontálny sústruh LTC 20D, ktorý je určený pre malosériovú aj hromadnú výrobu presných súčiastok z tyčového materiálu ako hriadele, vačky, príruby a podobne. Frézujeme na CNC vertikálnom obrábacom centre PINNACLE VMC 650, ktoré používame na presné a rýchle obrábanie obecných tvarových povrchov, vŕtanie, vyvŕtavanie, vystružovanie, rezanie závitov a frézovanie väčších a tvarovo zložitých dielcov.

 

CNC 3D ohýbanie drôtu

Spĺňame požiadavky kusovej aj sériovej výroby. Ohýbame nerezové, oceľové čierne aj pozinkované drôty od priemeru 3mm do 8mm od jednoduchých po veľmi zložité tvary s dodržaním vysokých nárokov na presnosť a kvalitu prevedenia.

 

Popisovanie laserom

Popisujeme laserovým značiacim systémom nanoVIS, ktorý využíva novú revolučnú technológiu automaticky upravovanej frekvencie aWaveTM. Vďaka tejto unikátnej technológii je možné značiť rôzne materiály ako napr.kovy, plasty, polykarbonát, farbené povrchy, elox a ďalšie.

 

Prášková lakovňa

Prevádzkujeme povrchovú úpravu kovov práškovou farbou všetkých odtieňov RAL. Práškujeme železné aj hliníkové diely a konštrukcie do veľkosti /š x v x d/ 1100x1500x3000mm.

 

upk-kovovyroba-gal002.jpg upk-kovovyroba-gal006.jpg upk-kovovyroba-gal013.jpg upk-kovovyroba-gal015.jpg upk-kovovyroba-gal019.jpg upk-kovovyroba-gal020.jpg upk-kovovyroba-gal021.jpg upk-kovovyroba-gal022.jpg upk-kovovyroba-gal027.jpg